Vertrouwen als basis
“Sinds vijf jaar ben ik mede-eigenaar van Lukasse Dakbedekking (Wédéflex Dealer). Mijn moeder en ik hebben het bedrijf doorgezet na het overlijden van mijn vader, Bram Lukasse. Een ongelooflijk belangrijke taak die ik op zijn sterfbed van hem kreeg. Ik voel het als een plicht, maar ben gelukkig, net als mijn vader, gezegend met de passie voor daken maken. Ik houd me nu bezig met de dagelijkse bedrijfsvoering en streef naar een goede, vlot verlopende uitvoering van projecten die tot kwalitatief hoogwaardige daken leiden.”
“Vertrouwen en leiderschap moest ik allereerst verdienen. Wat daarbij geholpen heeft, is dat ik al vanaf mijn 17e als dakdekker op het dak stond. Mijn vader zei toen tegen me: ‘Werk harder dan een ander, werk beter dan een ander, zorg dat niemand wat op je aan te merken heeft en wees betrouwbaar’. Een wijze les waar ik hem dankbaar voor ben.”
What you see is what you get
“Verder probeer ik altijd en overal mezelf te zijn. Geen poppenkast. Ik communiceer met klanten en nieuwe relaties op dezelfde manier als ik met onze mannen doe. Helder en duidelijk. Mensen (h)erkennen dat en hechten daar waarde aan.”
Een band opbouwen met klanten
“We hechten sterk aan duurzame relaties met onze klanten. Zo werkt het in Zeeland. We werken ook vaak met lokale en regionale partijen, omdat je weet wat je aan elkaar hebt. En elkaar wat gunt. Wat ik ook van mijn vader heb geleerd: afspraak is afspraak. Klanten weten waar ze aan toe zijn. Gemeente Veere is een mooi voorbeeld. We hebben daarvoor recent de daken van diverse molens gemaakt. Je leest er meer over in deze REDAKTIE.”
Familiecultuur en loyaliteit binnen het team
“Met alle medewerkers vormen we een hecht team. We zien de mens achter de collega. Of iemand goedgemutst is of niet. We kijken waar we kunnen helpen als het eens tegenzit. Wat kunnen we bijvoorbeeld samen oplossen? Openheid staat centraal. Mijn moeder en ik dragen hier allebei aan bij en vullen elkaar op een bijzondere manier aan. We willen het beste voor ons bedrijf én voor onze mannen. Leuk dat de jongens dit ook overnemen en aan ons teruggeven. Ze werken hard en hebben geen 9-tot-5-mentaliteit. Is het nodig? Dan werken ze gewoon langer door of op een zaterdag.”

